Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Smoki ze Zwyczajnej Farmy
Tad Williams, Deborah Beale

Zwyczajna Farma |1

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Jarosław Rybski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Dragons of Ordinary Farm Vol. 1
ISBN:
978-83-7510-365-6
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-06-29
Liczba stron:
400
Format:
132 x 202

Opis książki

Początek cyklu dla młodszych czytelników pióra Tada Williamsa i Deborah Beale

 

Tyler i Lucinda z przerażeniem myślą o spędzeniu wakacji u staroświeckiego wuja Gideona, farmera. Okazuje się jednak, że jego Zwyczajna Farma bynajmniej nie jest zwyczajna. Zamiast krów, owiec czy świń można na niej napotkać smoki, jednorożce i gryfy, a także latającą małpkę czy demoniczną wiewiórkę. Nawet mieszkańcy i pracownicy są niezwykłymi ludźmi o dziwnych zdolnościach i mocach. Kiedy mroczne tajemnice związane z farmą wychodzą na jaw, a nad wujem Gideonem i bajecznymi stworzeniami zawisa wielkie niebezpieczeństwo, Tyler i Lucinda postanawiają działać. Czy dwójka zwyczajnych dzieci zdoła ocalić fantastyczną farmę?

 

„Pomysłowa i tajemnicza. Nie mogę się doczekać kolejnej książkowej przygody”.

                                                                       Christopher Paolini, autor cyklu „Dziedzictwo”

 

„Porywająca opowieść, która powinna zyskać szerokie grono wielbicieli”.

                                                                       Terry Brooks, autor cyklu „Shannara”

 

Tad Williams jest autorem kilkunastu książek fantasy i science fiction, przełożonych na 23 języki, w tym bestsellerowych cykli „Pamięć, Smutek i Cierń”, „Inny Świat” oraz „Marchia Cienia”. Deborah Beale, jego żona, przez wiele lat pracowała jako redaktorka. Smoki ze Zwyczajnej Farmy to pierwsza napisana przez nich wspólnie książka i jednocześnie pierwsza część planowanego pięciotomowego cyklu.

 

Tad Williams (ur. 1957) to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Okrzyknięto go wtedy największym talentem w fantasy po Tolkienie. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków. REBIS opublikował trylogię „Pamięć, Smutek i Cierń” oraz cykle: „Inny Świat”, „Marchia Cienia”, „Zwyczajna Farma” (we współpracy z Deborah Beale) i doskonałą serię o Bobbym Dolarze.

www.tadwilliams.com

Deborah Beale, żona Tada Williamsa, przez wiele lat pracowała jako redaktorka. Obecnie tworzy z mężem cykl, którego dwie pierwsze części - Tajemnice Zwyczajnej Farmy i Smoki ze Zwyczajnej Farmy – ukazały się w Polsce nakładem Domu Wydawniczego REBIS.

Źródło zdjęcia: www.harpercollins.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)