Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Spokój duszy
Camilla Grebe, Asa Traff

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Kryminał
Przekład:
Inga Sawicka
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
NAGON SORTS FRID
ISBN:
978-83-7510-786-9
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-08
Liczba stron:
376
Format:
135x215

Opis książki

Mistrzowskie kryminały napisane przez duet szwedzkich sióstr z intrygującą psycholog w roli głównej

Siri jest psychologiem i psychoterapeutką. Pomaga ludziom docierać do najgłębszych zakamarków duszy, a oni wyjawiają jej swoje najmroczniejsze tajemnice. Ale Siri również nosi w sobie ból, samotność i strach, które za wszelka cenę stara się od siebie odegnać. Pewnego dnia w zatoce nieopodal swojego domu Siri znajduje ciało jednej z pacjentek. Gdy policja odkrywa list, który dziewczyna napisała przed śmiercią, cały świat Siri wali się w jednej chwili. Czy naprawdę jest taką nieudolną terapeutką? A może jest jakieś inne wytłumaczenie, które czai się w ciemnościach?

Spokój duszy to pasjonujący dreszczowiec, a zarazem fascynująca analiza cienkiej granicy między zdrowiem psychicznym a chorobą, między dobrem a złem w każdym z nas.

Camilla Grebe, urodzona w roku 1968, jest ekonomistką, współzałożycielką wydawnictwa StorySide, specjalizującego się w wydawaniu audiobooków. Obecnie kieruje firmą konsultingową. Mieszka w Sztokholmie.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Juliaholke).

Asa Traff, rocznik 1970, jest psychologiem i razem z dwoma kolegami prowadzi poradnię psychologiczną w centrum Sztokholmu.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)