Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Sprawa honoru
Jeffrey Archer

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Zofia Uhrynowska-Hanasz
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
A Matter of Honour
ISBN:
978-83-7510-677-0
Wydanie:
2 (2013)
Data premiery tego wydania:
2011-07-19
Liczba stron:
360
Format:
135x215

Opis książki

Po mistrzowsku skonstruowany thriller szpiegowski autora wielu bestsellerów, jednego z najpoczytniejszych pisarzy współczesnych, Jeffreya Archera

 

Adam Scott, były oficer brytyjskiej armii, od lat nosi brzemię niesławy swego ojca. Kiedy więc otrzymuje w spadku tajemniczy list i kwit na carską ikonę, upatruje w tym szansy zrehabilitowania ojca i polepszenia swej trudnej sytuacji materialnej. Tymczasem niewinna wyprawa z przyjaciółką do Szwajcarii, gdzie zdeponowane jest dzieło sztuki, staje się początkiem dramatu.

Scott pokrzyżował plany światowemu mocarstwu i musi walczyć o życie… oraz honor.

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania, m.in.: Ale to nie wszystko..., Więzień urodzenia, Pierwszy między równymi, Sprawa honoru, Na kocią łapę.
i cykl „Kroniki Cliftonów” obejmujący tomy: Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony, Ostrożnie z marzeniami, Potężniejszy od miecza, W godzinie próby i To był człowiek!DW REBIS opublikował także Dzienniki więzienne Archera oraz jego najnowszą powieść I tak wygrasz.

www.jeffreyarcher.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)