Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Sprzedaż i charakter
Iwona Majewska-Opiełka

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Oprawa:
całopapierowa
ISBN:
978-83-7510-094-5
Wydanie:
5 (2013)
Data premiery tego wydania:
2004-09-21
Liczba stron:
308
Format:
150x225

Opis książki

Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą

 

Życie w XXI wieku wymaga wielu nowych umiejętności. Obojętnie, czy chodzi o znalezienie pracy, wychowanie dzieci czy inną aktywność, liczą się profesjonalizm, perfekcja i wiedza.

Nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak ważnymi składnikami naszego sukcesu są pasja i charakter. O tym właśnie jest ta książka: jak doskonalić siebie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To książka o tym, jak żyć z pasją i czerpać zadowolenie ze swego życia. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą.

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Wiele lat mieszkała i pracowała w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju potencjału człowieka i doradza firmom jak skutecznie działać. Jest autorką kilkunastu książek, m.in. Drogi do siebie, Umysłu lidera i Sukcesu firmy oraz wielu artykułów. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się jej książki Czas kobiet, Sprzedaż i charakter, Korepetycje z sukcesu, Wychowanie do szczęścia i Już za rok matura. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)