Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Stado
William Wharton

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Janusz Ruszkowski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Pride
ISBN:
978-83-7510-557-5
Wydanie:
21 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-02-08
Liczba stron:
324
Format:
128 x 197

Opis książki

Zderzenie dwóch światów, małego chłopca i dojrzałego mężczyzny, które powoduje przewartościowanie takich pojęć, jak: rodzina, lojalność i miłość

 

Ta powieść, autora Ptaśka i Taty, jest wezwaniem do godnego życia.

Ambitna, pełna przygód, niezwykła powieść. - „The Times”
Kusząca… przykuwająca uwagę… czarująca książka. - „Sunday Telegraph”
Jedna z tych nielicznych powieści, które sprawiają, że niecierpliwie czekamy na koniec filmu czy zamknięcie pubu, żeby móc wrócić do lektury… to opowieść, z której Wharton powinien być szczególnie dumny. - „New Statesman”
William Wharton (1925-2008) to najpopularniejszy zagraniczny pisarz lat dziewięćdziesiątych w Polsce. Debiutował w wieku 54 lat powieścią Ptasiek, która przyniosła mu międzynarodową sławę. Od 1995 roku przez blisko 10 lat pisarz corocznie odwiedzał Polskę, spotykając się każdorazowo z tysiącami wielbicieli. Jego książki 26 razy znalazły się wśród 10 najpoczytniejszych tytułów roku według „Rzeczpospolitej” i „Notesu Wydawniczego” - jest pod tym względem absolutnym rekordzistą wśród pisarzy zagranicznych w Polsce. Łączny nakład jego książek wydanych w REBISIE przekroczył już 1,5 miliona egzemplarzy (w tym Ptasiek - ponad 250 tysięcy).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)