Tło, REBIS
Stan czwarty, Jeffrey Archer, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Stan czwarty
Jeffrey Archer

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Arkadiusz Nakoniecznik, Danuta Sękalska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Fourth Estate
ISBN:
978-83-7510-096-9
Wydanie:
3 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-22
Liczba stron:
656
Format:
135x215

Opis książki

„Powieść, od której nie sposób się oderwać, która trzyma czytelnika w żelaznym uścisku” - Kate Saunders, „Sunday Express”


Powieść, od której nie sposób się oderwać, która trzyma czytelnika w żelaznym uścisku. - Kate Saunders, „Sunday Express”

Na pierwszy rzut oka Richard Armstrong i Keith Townsend mają ze sobą niewiele wspólnego. Pierwszy z nich jest synem niepiśmiennego chłopa i pochodzi z najbardziej zacofanego krańca Europy, pogrążonej w strasznej wojnie. Drugi wychował się w pałacu, w kraju, gdzie wojna była niezbyt istotną wiadomością w gazecie.

Pierwszy był kanciarzem i złodziejem, gotowym kłamać i zmieniać tożsamość dla własnej korzyści. Drugi był potomkiem znanej rodziny, od najmłodszych lat przygotowywanym do pełnienia ważnych funkcji publicznych. Obaj jednak mieli jedną wspólną cechę. Uwielbiali hazard i rzucili wszystko na szalę w walce o kontrolę nad największym imperium prasowym świata.

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania, m.in.: Ale to nie wszystko..., Więzień urodzenia, Pierwszy między równymi, Sprawa honoru, Na kocią łapę. Jego cykl „Kroniki Cliftonów” obejmuje tomy: Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony, Ostrożnie z marzeniami, Potężniejszy od miecza, W godzinie próby i To był człowiek! DW REBIS opublikował również m.in. powieść I tak wygrasz oraz Dzienniki więzienne Archera.

www.jeffreyarcher.com

Photo by: (©Toby Madden)

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)