Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Stop zespołowi jelita drażliwego! Dieta FODMAP
Mollie Tunitsky, Gabriela Gardner

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Low-FODMAP Diet for Beginners
ISBN:
978-83-8188-229-3
Wydanie:
4 (2021)
Data premiery tego wydania:
2018-05-22
Liczba stron:
176
Format:
155x237

Opis książki

Stop zespołowi jelita drażliwego! Dieta FODMAP

Łatwy program dla osób z IBS i refluksem żołądkowo-przełykowym

Dieta FODMAP to łatwy program żywieniowy dla osób z zespołem jelita drażliwego, oraz innymi chorobami układu pokarmowego, który polega na ograniczeniu spożycia węglowodanów FODMAP (fermentable oligo-, di-, mono-saccharides and polyols - fermentujące oligo-, di- i monosacharydy oraz poliole). Pozwala ona zapanować nad chorobą i szybko wyeliminować dokuczliwe objawy, a przy okazji schudnąć i poprawić ogólny stan zdrowia. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat tej coraz popularniejszej diety, i jej wpływu na organizm człowieka. Autorka proponuje także plan zakupów oraz 75 smacznych i prostych w przygotowaniu przepisów, także wegańskich wegetariańskich.


JADŁOSPIS NA 7 DNI, z listami zakupów, narzędziem monitorowania objawów i przydatnymi wskazówkami pomagającymi utrzymać motywację,
PONAD 75 PRZEPISÓW NA BEZGLUTENOWE DANIA O NISKIEJ ZAWARTOŚCI FODMAP z informacjami na temat ich wartości odżywczej oraz przydatnym oznaczeniem potraw,
5 ŁATWYCH KROKÓW pomoże ci dostosować spiżarnię i nauczyć się przygotowywać posiłki podczas przechodzenia na dietę,
WPROWADZENIE do diety ubogiej w FODMAP, doskonałe źródło wiedzy na temat jej skuteczności oraz wpływu na organizm.

Mollie Tunitsky jest pasjonatką gotowania, cukierniczką i blogerką kulinarną. Przez wiele lat borykała się z błędnie diagnozowanymi problemami gastrycznymi. Zdecydowana, by odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie, natrafiła w końcu na dietę o niskiej zawartości węglowodanów FODMAP, którą w tej książce dzieli się z czytelnikami na całym świecie. Mollie mieszka z mężem w Houston w stanie Teksas.
Gabriela Gardner jest dietetyczką i specjalistką ds. żywienia. W swojej praktyce specjalizuje się w zaburzeniach trawienia, publikuje też w „Nutrition in Clinical Practice”, współpracuje z wieloma stacjami radiowymi, często wygłasza też referaty na konferencjach poświęconych odżywianiu i chorobom układu pokarmowego. W wolnym czasie praktykuje jogę. Mieszka z mężem w Houston w Teksasie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)