Tło, REBIS
Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery, Beata Nowicka, Maciej Stuhr, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery
Beata Nowicka, Maciej Stuhr

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-8062-614-0
Wydanie:
1 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-10-15
Liczba stron:
400
Format:
140 x 200

Opis książki

STUHRMÓWKA czyli 100% Stuhra w... książce

Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką wspomina rodzinny dom, czasy studenckie i początki kariery. Opowiada o kulisach pracy na estradzie, w filmie i teatrze. O pułapkach, jakie niesie za sobą znane nazwisko oraz popularność. O przekonaniach i wartościach. Sporo w tej publikacji wybornego poczucia humoru, dystansu do siebie i wrażliwości.

Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery to wydanie poszerzone o rozmowy tyczące ostatnich czterech lat, podczas których wiele się zmieniło. Maciej Stuhr ponownie się ożenił, po raz drugi został ojcem, zagrał wiele ciekawych ról, zrobił doktorat i stał się solą w oku partii rządzącej.

Jest mieszanką odpowiedzialnego mężczyzny i małego, wrażliwego chłopca. - Maja Ostaszewska

Jego ojciec chrzestny Jan Nowicki opowiadał mi, że był brzydkim dzieckiem. Z reakcji moich licznych koleżanek na Macieja dziś wysnuwam wniosek, że mu to przeszło. - Kuba Wojewódzki

Profesor Bohdan Korzeniewski, wybitna postać polskiego teatru, na pytanie studenta, czy aktor powinien być inteligentny, odparł, że może być, ale nie powinno mu to przeszkadzać… Maćkowi Stuhrowi inteligencja nie przeszkadza być doskonałym aktorem, ale też nie ogranicza go do wykonawstwa. Maciek jest wrażliwym obserwatorem życia – dyskretnie szyderczym, ale też lirycznym i wyrozumiałym. - Marek Kondrat
Beata Nowicka Dziennikarka. Autorka wielu wywiadów z wybitnymi postaciami świata kultury, polityki, show-biznesu, m.in. Krystyną Jandą, Agnieszką Holland oraz Wojciechem Kilarem. Autorka książek, m.in. Basia. Szczęśliwą się bywa z Barbarą Stuhr, Między nami z Małgorzatą Tusk oraz Jak ja to robię z Ewą Drzyzgą.
Maciej Stuhr Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy, felietonista. Laureat wielu nagród, m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie. Tata dwójki dzieci: Matyldy i Tadeusza oraz przyszywany tata Stanisława. Wielbiciel aktywnego stylu życia. Od kilku lat uprawia triathlon.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)