Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Sukces bez wyrzeczeń
Martin Bjergegaard, Jordan Milne

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Winning Without Losing
ISBN:
978-83-7818-694-6
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-09-22
Liczba stron:
328
Format:
150x225

Opis książki

„Świetna! Przeczytaj i bądź gotów na lepsze życie” – Stephen M.R. Covey

„Schrzaniłem to” – podsumował swoje życie Sam Walton, założyciel sieci Wal-Mart i w latach 80. najbogatszy człowiek w Stanach Zjednoczonych, kiedy uświadomił sobie, że właściwie nie zna swoich dzieci i nie widuje żony.

Niezależnie od tego, jaką pracę wykonujesz, prawdopodobnie też nie potrafisz jej oddzielić od życia prywatnego. Możesz jednak raz na zawsze skończyć z ukradkowym sprawdzaniem e-maili podczas randek lub powrotami do domu, kiedy dzieci już dawno śpią. Autorzy należą do elitarnego grona biznesmenów, którzy prowadząc warte miliony dolarów firmy, jednocześnie znajdują czas na  życie osobiste i pasje. W tej inspirującej książce dzielą się niezawodnymi strategiami, dzięki którym zdołasz zrównoważyć te sfery życia i odnieść sukces w każdej z nich – bez wyrzeczeń. Skorzystaj z rad doświadczonych przedsiębiorców i naucz się m.in.:

  • zdobywać fundusze i pozyskiwać wspólników,
  • znajdować nowe sposoby robienia dotychczasowych rzeczy (np. prowadzenia nietypowych zebrań),
  • radzić sobie z trudnościami i dostrzegać, że zagrożenia mogą być okazjami.

Nieszablonowe podejście do naszej przyszłości w szybko zmieniającym się świecie. Nie czekaj, bo już masz je do dyspozycji. - Seth Godin, autor bestselleru „New York Timesa” pt. „Fioletowa krowa”
Martin Bjergegaard pierwszy biznes założył w wieku 18 lat. Obecnie prowadzi Rainmaking – firmę wspierającą młodych przedsiębiorców i będącą prawdziwą „fabryką start-upów” (od 2013 r. pomaga ponad 50 prosperującym biznesom rocznie).
Jordan Milne jest członkiem organizacji zrzeszającej wybitnych młodych ludzi z całego świata. Wykłada gościnnie na Uniwersytecie Oksfordzkim. Uzyskał dyplom przedsiębiorczości Uniwersytetu Cambridge, a także dyplomy uniwersytetów Stanford i Notre Dame.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)