Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Szkodliwe intencje
Robin Cook

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Malicka Agnieszka
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Harmful Intent
ISBN:
978-83-7510-541-4
Wydanie:
3 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-07-06
Liczba stron:
384
Format:
128 x 197

Opis książki

Kolejna książka mistrza thrillera medycznego, autora takich bestsellerów, jak: Coma, Czynnik krytyczny, Ciało obce, Wstrząs czy Interwencja

 

W bostońskim szpitalu dochodzi do kilku tajemniczych zgonów. Czy naprawdę ich przyczyną są zaniedbania w sztuce lekarskiej, jak sądzi prokurator i władza szpitala? Doktor Jeffrey Rhodes – uznany przez sąd za winnego – uważa, ze jest inaczej. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Elementy układanki powoli zaczynają tworzyć przerażającą całość.

Robin Cook jest uważany za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia oraz studia podyplomowe na Harvardzie. W swojej twórczości wykorzystuje najnowszą wiedzę medyczną oraz doświadczenia z własnej praktyki lekarskiej. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak Mutant, Epidemia, Zabójcza kuracja, Chromosom 6 czy Toksyna. Wydana w 1977 roku Coma była debiutem Cooka i przyniosła mu sławę, którą utwierdził słynny już film w reżyserii Michaela Crichtona z Genevieve Bujold i Michaelem Douglasem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)