Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu
Wiktor Suworow

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

38,94 zł 59,90 zł oszczędzasz 35%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

więcej formatów

Szczegóły

Seria:
Historia
Przekład:
Anna Pawłowska
Oprawa:
płótnopodobna z obwolutą
Tytuł oryginalny:
Osnowy szpionaża
ISBN:
978-83-8062-148-0
Wydanie:
5 (2020)
Data premiery tego wydania:
2017-04-11
Liczba stron:
416
Format:
150x225

Opis książki

Wiktor Suworow jak zwykle w świetnej formie!

Doskonałe uzupełnienie AKWARIUM - największego hitu Suworowa

Służby specjalne byłego Związku Radzieckiego nieodmiennie budzą fascynację. W swej najnowszej książce Wiktor Suworow opisuje je od podszewki. Były rezydent GRU w Genewie we właściwym sobie gawędziarskim stylu opowiada, jak – krok po kroku – zostawało się szpiegiem. Dowiadujemy się zatem, jak typowano kandydata, jak go kształcono, na jaką placówkę mógł trafić (lepszy Waszyngton czy Pekin – to wcale nie takie oczywiste), jakie zadania mógł tam otrzymywać i jaką rolę w jego życiu odgrywała żona. Poznajemy szczegółowo struktury GRU, sposoby werbowania agentów i zażartą rywalizację z odwiecznym wrogiem, czyli… KGB.

Mnóstwo detali, przykłady akcji, także autentycznych – wszystko to sprawia, że Szpieg, czyli… jest swego rodzaju kompendium pracy radzieckich służb specjalnych, a zarazem arcyciekawą lekturą.

Wiktor Suworow – właściwie Władimir Bogdanowicz Riezun – to znany rosyjski pisarz i historyk. Ukończył Wojskową Akademię Dyplomatyczną w Moskwie, a następnie był rezydentem GRU w Genewie. Po ucieczce do Wielkiej Brytanii został zaocznie skazany na karę śmierci. Dom Wydawniczy REBIS opublikował większość jego książek, m.in. Akwarium, GRU, Matka diabła. Kulisy rządów Chruszczowa, Tatiana - tajna broń, Alfabet Suworowa, Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu, cykl „Cień zwycięstwa” oraz powieści z cyklu o Nastii Strzeleckiej. Pierwszy tom z jego pięcioksięgu „Lodołamacz” kupiło kilkanaście milionów czytelników.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)