Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Tacy są chłopcy
Anthony Rao, Michelle Seaton

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Przekład:
Joanna Majdecka
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE WAY OF BOYS
ISBN:
978-83-7510-704-3
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-11-02
Liczba stron:
304
Format:
139x208

Opis książki

Ta książka to pochwała konstruktywnego rozwoju chłopców, kompetentny poradnik mówiący o tym, czym jest okres dorastania i czego się w związku z nim spodziewać

W dzisiejszych czasach presja na odnoszenie sukcesów dosięga już nie tylko dorosłych, lecz także dzieci. Mali chłopcy nierzadko przeżywają trudności: mają kłopoty z nauką lub zachowaniem. Są częstymi gośćmi w poradniach i kandydatami do terapii zaburzeń rozwoju.

Doktor A. Rao napisał wspaniały poradnik mówiący o tym, jak przebiega rozwój chłopców, czego można się spodziewać i jak sobie radzić z problemami: brakiem koncentracji, nadpobudliwością, lękliwością czy agresją. To świetna lektura dla rodziców obawiających się o swoich małych urwisów, a także nauczycieli, pedagogów i psychologów dziecięcych – pomaga przejść przez ciężkie etapy i z ufnością patrzeć w przyszłość.

Mądra i wiarygodna książka. Przywraca wiarę w to, że chłopcy mimo wzlotów i upadków rozwijają się prawidłowo. Z pewnością pomoże wszystkim rodzicom, których synowie przeżywają trudności w przedszkolu, szkole i w domu. - Dr Michael Thompson, współautor bestselleru „Sposób na Kaina: jak chronić życie emocjonalne chłopców”
Anthony Rao jest pracownikiem naukowym Harvard Medical School i od dwudziestu lat prowadzi własną praktykę psychologiczną. Zajmuje się także szkoleniem rezydentów w szpitalu dziecięcym w Bostonie.
Michelle Seaton jest współautorką książek z dziedziny psychologii i medycyny, m.in. The Cardiac Recovery Handbook i Saint-Tropez Diet.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)