Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Tajemnica Pauliny Hoffmann
Carmen Romero Dorr

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Agata Ostrowska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
El ultimo regalo de Paulina Hoffmann
ISBN:
978-83-8062-469-6
Wydanie:
1 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-06-04
Liczba stron:
352
Format:
135x215

Opis książki

Poruszająca opowieść o sile kobiet!

Paulina Hoffmann wychowuje się w piekle nazistowskiego Berlina, jednak prawdziwy koszmar zaczyna się wraz z wkroczeniem do miasta Armii Czerwonej. Ucieczka do Madrytu, burzliwa młodość, nieoczekiwane małżeństwo, a przede wszystkim wielka miłość, jaką obdarzy dzieci i jedyną wnuczkę Alicię, nadadzą sens jej życiu.

Wiele lat później Alicia wybiera się w samotną podróż do Berlina, żeby zanurzyć się w przeszłości i odkryć ostatni sekret Pauliny, która sama zdecydowała o własnym losie mimo ukrywanych przez lata tragicznych wspomnień.

Ta powieść to krzyk i szept, fikcja i rzeczywistość, wszystkie sprzeczności wpisane w życie kobiety wczoraj, dziś i zawsze.

Fascynująca historia o walce, miłości, lęku, popełnianych błędach i poznawaniu samego siebie. Chciałabym mieć w swoim życiu taką Paulinę Hoffmann. - Ester Aguado „Woman”
Carmen Romero Dorr (ur. 1981) – absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Madryckim. Od początku kariery zawodowej związana z literaturą, najpierw jako dziennikarka kulturalna, a potem szefowa działu komunikacji wydawnictwa Ediciones B, gdzie obecnie pracuje jako redaktorka w dziale literatury hiszpańskojęzycznej. Tajemnica Pauliny Hoffmann to jej powieściowy debiut.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)