Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Tajemnice Zwyczajnej Farmy
Tad Williams, Deborah Beale

Zwyczajna Farma |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Jarosław Rybski
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Secrets of Ordinary Farm
ISBN:
978-83-7510-885-9
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-10-30
Liczba stron:
448
Format:
132x202

Opis książki

Kontynuacja losów bohaterów książki Smoki ze Zwyczajnej Farmy

 

Tyler i Lucinda spędzają kolejne wakacje na Zwyczajnej Farmie. Miliarder Ed Stillman wciąż marzy o zajęciu posiadłości, więc wuj Gideon wprowadza radykalny system bezpieczeństwa – wykorzystuje nie tylko sterowane elektronicznie bramy oraz ogrodzenia pod napięciem, ale i wyjątkowo niebezpieczne stworzenia, takie jak mantykory czy bunyipy. Wszystkie te środki nie mogą jednak zapewnić ochrony przed zagrożeniami czyhającymi w domu. Złowieszcza pani Needle jest gotowa posłużyć się wszelkimi magicznymi sztuczkami, aby przejąć władzę nad Farmą. A kiedy w niejasnych okolicznościach znika sam wuj Gideon, sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót…

Pomysłowa i tajemnicza. Nie mogę się doczekać kolejnej książkowej przygody. - Christopher Paolini, autor cyklu „Dziedzictwo” o „Smokach ze Zwyczajnej Farmy”

Tad Williams (ur. 1957) to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Okrzyknięto go wtedy największym talentem w fantasy po Tolkienie. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków. REBIS opublikował trylogię „Pamięć, Smutek i Cierń” oraz cykle: „Inny Świat”, „Marchia Cienia”, „Zwyczajna Farma” (we współpracy z Deborah Beale) i doskonałą serię o Bobbym Dolarze.

www.tadwilliams.com

Deborah Beale, żona Tada Williamsa, przez wiele lat pracowała jako redaktorka. Obecnie tworzy z mężem cykl, którego dwie pierwsze części - Tajemnice Zwyczajnej Farmy i Smoki ze Zwyczajnej Farmy – ukazały się w Polsce nakładem Domu Wydawniczego REBIS.

Źródło zdjęcia: www.harpercollins.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)