Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Taltos
Anne Rice

Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair |1

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Małgorzata Kicana
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7510-290-1
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-04-20
Liczba stron:
624
Format:
128 x 197

Opis książki

Kolejny tom bestsellerowego cyklu „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

 

„Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

Mayfairowie stają w obliczu nowego, niewyobrażalnego zagrożenia ze strony Taltosów, rasy tytanów obdarzonych nadprzyrodzoną wiedzą, rozmnażających się z niebywałą prędkością i żyjących po kilkaset lat. To właśnie ta rasa zrodziła Lashera, który czarownice rodu Mayfair obdarzył nadzwyczajną mocą.

   Narodziny, śmierć, strach przed unicestwieniem – z wszystkim tym musi się zmierzyć stary nowoorleański ród, by mogło się dopełnić ostateczne przeznaczenie...

 

Anne Rice jest niezwykle popularną pisarką, autorką horrorów, powieści erotycznych i utworów o tematyce historycznej. W Polsce znana jest z wydanych przez REBIS bestsellerowych cykli „Kroniki wampirów” oraz „Nowe opowieści o wampirach”, a także cyklu „Chrystus Pan”.

 

W sprzedaży tomy I i II Godziny czarownic oraz  tomy I i II  Lashera -  wraz z Taltosem składają się one na cykl „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”.

 

 

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)