Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Toksyna
Robin Cook

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Jarosław Wildecki, Przemysław Szulgit
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Toxin
ISBN:
978-83-7510-442-4
Wydanie:
6 (2013)
Data premiery tego wydania:
2009-12-01
Liczba stron:
384
Format:
128x197

Opis książki

Tym razem śmierć sieją bakterie Escherichia Coli – znany lekarz zawiesza praktykę lekarską, by wyjaśnić tragiczna zagadkę

 

Mimo rozpadu małżeństwa, doktor Kim Regis stara się być dobrym ojcem dla swej jedynaczki Becky. Pewnego wieczoru zabiera córkę do jej ulubionej restauracji na hamburgerową ucztę. Wkrótce jednak sielanka zamienia się w tragedię; po kilku dniach dziewczynka umiera w wyniku zatrucia bakteriami Escherichia coli.

Co spowodowało śmierć małej Becky? Kim robi, co w jego mocy, aby rozwiązać tę tragiczną zagadkę, lecz ciągle trafia na nieprzenikniony mur milczenia ludzi, którzy nie chcą lub boją się pomóc.

Robin Cook jest uważany za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia oraz studia podyplomowe na Harvardzie. W swojej twórczości wykorzystuje najnowszą wiedzę medyczną oraz doświadczenia z własnej praktyki lekarskiej. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak Mutant, Epidemia, Zabójcza kuracja, Chromosom 6 czy Toksyna. Wydana w 1977 roku Coma była debiutem Cooka i przyniosła mu sławę, którą utwierdził słynny już film w reżyserii Michaela Crichtona z Genevieve Bujold i Michaelem Douglasem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)