Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Troja. Pan Srebrnego Łuku
David Gemmell, Stella Gemmell

Troja - trylogia |1

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Zbigniew A. Królicki
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
LORD OF THE SILVER BOW. TROY TRILOGY
ISBN:
978-83-7818-852-0
Wydanie:
3 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-03-15
Liczba stron:
512
Format:
135x215

Opis książki

Troja – tygiel zazdrości, oszustw i spisków w powieści Davida Gemmella, mistrza heroic fantasy

Troja – miasto skarbów i herosów, ukochane przez bogów, budzące chciwość i żądzę władzy, scena wielkich tragedii. Tam właśnie przeznaczenie prowadzi troje bohaterów tej książki: Helikaona, zwanego też Panem Srebrnego Łuku, młodą kapłankę Andromachę i legendarnego wojownika Arguriosa z Myken.

U celu swej podróży znajdą miasto rozdzierane przez ambicje synów króla Priama – istny tygiel zazdrości, oszustw i spisków, na który spoglądają głodni łupu wrogowie.

Nadchodzi czas męstwa i zdrady, krwi i strachu…

David Gemmell jest jedynym twórcą powieści historycznej i fantasy, którego prozę studiuję zdanie po zdaniu, próbując dociec, jak też on osiągnął tak wspaniałe efekty. Pokłon dla Pana Srebrnego Łuku, brawo panie Gemmell! - Steven Pressfield, autor „Aleksandra Wielkiego” i „Bram ognia”
David Gemmell (1948-2006), uważany za najlepszego twórcę heroic fantasy, jest autorem ponad dwudziestu powieści. Współpracował z „Daily Mail“ i „Daily Mirror“. Jego pierwsza powieść Legenda od razu trafiła na szczyty list bestsellerów i do kanonu gatunku. Zapoczątkowała ona znaną na całym świecie „Sagę o Drenejach“, która utrwaliła jego pozycję.

Źródło zdjęcia: www.fantasybookreview.co.uk

Stella Gemmell, dziennikarka, po śmierci swojego męża w 2006 roku z powodzeniem kontynuowała jego dzieło, opierając się na przygotowanym przez niego szczegółowym planie. Dzięki temu do rąk czytelników trafia Upadek królów – wspaniałe zwieńczenie cyklu Davida Gemmella.

Źródło zdjęcia: davidgemmell.wikia.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)