Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Troja. Tarcza Gromu
David Gemmell, Stella Gemmell

Troja - trylogia |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Zbigniew A. Królicki
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Shield of Thunder. Book 2 of the "Troy Trilogy"
ISBN:
978-83-7818-853-7
Wydanie:
3 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-04-12
Liczba stron:
516
Format:
135x215

Opis książki

Drugi tom bestsellerowego cyklu „Troja”

Wojna wisi w powietrzu – wszyscy królowie zachodu, wrogowie i przyjaciele, zmierzają do Troi na ślub Hektora. Każdy z nich snuje własne mroczne plany podboju i grabieży...
Do tego tygla zdrad i oszustw przybywa też trójka podróżników: skrywająca straszny sekret Piria, kapłanka uciekinierka z Tery, wojownik Kalliades, właściciel słynnego miecza, i jego przyjaciel Banokles.

Nad legendarną Troję nadciąga mrok, który w nadchodzących wiekach przyćmi bohaterskie czyny i osobiste tragedie zwykłych śmiertelników.

David Gemmell przenosi nas w pełnowymiarowy świat, skonstruowany z taką maestrią, że czytelnik z całym przekonaniem myśli: „To się wydarzyło naprawdę”. - Steven Pressfield, autor „Aleksandra Wielkiego” i „Bram ognia”
Gemmell to mistrz intrygi, ale jego triumfem są znakomite kreacje bohaterów, tak realistyczne, że gdy ponoszą porażki, cierpimy, a kiedy zwycięzają – jesteśmy olśnieni. - Conn Iggulden, autor cyklu „Imperator”
David Gemmell (1948-2006), uważany za najlepszego twórcę heroic fantasy, jest autorem ponad dwudziestu powieści. Współpracował z „Daily Mail“ i „Daily Mirror“. Jego pierwsza powieść Legenda od razu trafiła na szczyty list bestsellerów i do kanonu gatunku. Zapoczątkowała ona znaną na całym świecie „Sagę o Drenejach“, która utrwaliła jego pozycję.

Źródło zdjęcia: www.fantasybookreview.co.uk

Stella Gemmell, dziennikarka, po śmierci swojego męża w 2006 roku z powodzeniem kontynuowała jego dzieło, opierając się na przygotowanym przez niego szczegółowym planie. Dzięki temu do rąk czytelników trafia Upadek królów – wspaniałe zwieńczenie cyklu Davida Gemmella.

Źródło zdjęcia: davidgemmell.wikia.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)