Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Troja. Upadek królów
David Gemmell, Stella Gemmell

Troja - trylogia |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Patryk Sawicki
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Fall of Kings
ISBN:
978-83-7818-857-5
Wydanie:
2 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-05-31
Liczba stron:
576
Format:
135x215

Opis książki

Trzecia część cyklu Gemmella o Troi

Złowrogie armie sprzymierzonych zachodnich królów pod wodzą bezwzględnego Agamemnona przybyły pod Troję. Rozpoczęła się nieunikniona krwawa walka. Jednak starania zwykłych ludzi i prawdziwych bohaterów obu stron naznaczone są piętnem losu. Nad ludzkimi zdradami i słabościami, nad męstwem Hektora, walecznością Achillesa, sprytem Odyseusza i szaleństwem Priama unoszą się cienie przepowiedni... Czy Orle Dziecię uratuje Złote Miasto?

David Gemmell przenosi nas w pełnowymiarowy świat, skonstruowany z taką maestrią, że czytelnik z całym przekonaniem myśli: «To się wydarzyło naprawdę» - Steven Pressfield, autor „Aleksandra Wielkiego” i „Bram ognia”
Gemmell to mistrz intrygi, ale jego triumfem są znakomite kreacje bohaterów, tak realistyczne, że gdy ponoszą porażki, cierpimy, a kiedy zwyciężają – jesteśmy olśnieni. - Conn Iggulden, autor cyklu „Imperator”
Sojusze i zdrady, miłość i nienawiść, nieprzemijająca chwała bohaterów – i bohaterek – obu stron, wszystko to ożywa w tej błyskotliwej, inspirującej kreacji mitu trojańskiego. - Manda Scott, autorka „The Girl Who Walked Into the Fire”
David Gemmell (1948-2006), uważany za najlepszego twórcę heroic fantasy, jest autorem ponad dwudziestu powieści. Współpracował z „Daily Mail“ i „Daily Mirror“. Jego pierwsza powieść Legenda od razu trafiła na szczyty list bestsellerów i do kanonu gatunku. Zapoczątkowała ona znaną na całym świecie „Sagę o Drenejach“, która utrwaliła jego pozycję.

Źródło zdjęcia: www.fantasybookreview.co.uk

Stella Gemmell, dziennikarka, po śmierci swojego męża w 2006 roku z powodzeniem kontynuowała jego dzieło, opierając się na przygotowanym przez niego szczegółowym planie. Dzięki temu do rąk czytelników trafia Upadek królów – wspaniałe zwieńczenie cyklu Davida Gemmella.

Źródło zdjęcia: davidgemmell.wikia.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)