Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ty, ja i fejs Jay Asher, Carolyn Mackler

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

27,12 zł 33,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Maria Smulewska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
THE FUTURE OF US
ISBN:
978-83-7510-880-4
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-09-04
Liczba stron:
370
Format:
128 x 197

Opis książki

Czy znając przyszłość można ją zmienić?

 

Jedna z najlepszych książek 2011 roku wg „Publishers Weekly”.

Nie byłoby tej całej historii, gdyby nie facet, rzecz jasna. Josh najpierw zepsuł w ich relacjach wszystko (totalnie!), a teraz jeszcze dał Emmie link do tego nieszczęsnego fejsa…

Przede wszystkim trzeba wam wiedzieć, że jest rok 1996 i kiedy Emma włącza przeglądarkę, wpisuje adres: „www.facebook.com” i się loguje – patrzy w przyszłość. Przegląda swoje aktualne wpisy (i to aktualne jak diabli, bo sięgające aż piętnaście lat do przodu), by sprawdzić, co się zmieniło. Jaki ma status związku? Kto tym razem dzieli z nią życie, no i najważniejsze – czy jest szczęśliwa?

Ciekawość sprawia, że Emma igra z losem – eksperymentuje z teraźniejszością, by przyszłość uległa fascynującym przemianom. Co później? „Zaloguj”, „Odśwież”. Nowi partnerzy i nowe dorosłe rozterki. Początkowo to wszystko ją kręci, ale sami rozumiecie – co za dużo…

Jay Asher urodził się w 1975 roku. Podczas sześciomiesięcznego pobytu w Sheridan w Wyoming wpadł na pomysł napisania Trzynastu powodów (REBIS 2009). Wytwórnia Universal Pictures wykupiła prawa do ekranizacji tej powieści – rolę Hannah ma zagrać Selena Gomez. Z kolei prawa do sfilmowania Ty, ja i fejs nabyło już Warner Bros.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Larry D. Moore).

Carolyn Mackler to urodzona w 1973 roku autorka książek dla młodzieży. Napisała kilka powieści, z czego The Earth, My Butt, and Other Big Round Things zdobyła nagrodę im. Michaela L. Printza. Oprócz tego pisarka tworzyła teksty do kilku czasopism, m.in. „Seventeen”, „Storyworks”, „Glamour”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)