Tło, REBIS
Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu, Tenzin Wangyal, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu
Tenzin Wangyal

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,90 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Wschód Zachodowi
Przekład:
Joanna Grabiak-Pasiok
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Tibetan Yogas of Body, Speech and Mind
ISBN:
978-83-8188-530-0
Wydanie:
2 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-06-14
Liczba stron:
344
Format:
125x205

Opis książki

Dzięki opisanym w tej książce praktykom będziemy mogli poprawić jakość swojego życia, osiągnąć duchową doskonałość i zrealizować nasz największy potencjał

Zrozumienie, jak nasze działania, słowa i myśli wzajemnie na siebie oddziałują, nie tylko umożliwia nam postępy na duchowej ścieżce, ale też pozwala zmienić obraz samych siebie i bardziej radośnie doświadczać życia. W przystępny i bezpośredni sposób Tenzin Wangyal Rinpocze przedstawia tybetańskie techniki medytacyjne, kładąc nacisk zarówno na samą praktykę, jak i wiedzę teoretyczną. To zbiór ćwiczeń jogicznych, wizualizacji, uzdrawiających praktyk z dźwiękiem oraz medytacji – w zależności od tego, w jakiej sferze życia napotykamy problemy, możemy wybrać odpowiednią praktykę.

Tenzin Wangyal Rinpocze jest jednym z nielicznych na stałe przebywających na Zachodzie mistrzów tradycji bon, rdzennej religii Tybetu, będącej źródłem wielu innych duchowych tradycji tego kraju. Od wielu lat prowadzi zachodnich praktykujących na drodze duchowego rozwoju. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Ligmincza, organizacji powstałej w celu praktykowania nauk bon. W Polsce jego uczniowie skupieni są w Związku Garuda. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tybetańska joga snu i śnienia, Leczenie formą, energią i światłem, Cuda naturalnego umysłu, Przebudzanie świętego ciała, Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu (w Polsce ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)