Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

U brzegu
Sara Gruen

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Anna Bernaczyk
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
At the Water's Edge
ISBN:
978-83-7818-756-1
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-10-06
Liczba stron:
408
Format:
128x197

Opis książki

Kolejna powieść Sary Gruen, autorki bestsellerowej Wody dla słoni, po raz kolejny ujawnia jej talent do tworzenia urzekających fabuł z historią w tle

Trwa II wojna światowa… Madeleine Hyde, młoda przedstawicielka filadelfijskiej socjety, towarzyszy mężowi oraz ich najlepszemu przyjacielowi w wyprawie w poszukiwaniu legendarnego potwora z Loch Ness. W Szkocji Madeleine uświadamia sobie ogrom szerzącego się wokół zła, ale też poznaje prawdę o swoim mężu. Jednocześnie świeżo nawiązane znajomości pozwalają jej dostrzec moc otaczającego ją piękna i mnogość nieoczekiwanych możliwości…

Piękna, bogata, chwytająca za serce powieść o miłości i kobiecej przyjaźni, która świetnie ukazuje, jaki wpływ wojna wywiera na życie zwykłych kobiet.

Zapiera dech w piersiach (…) śmiała opowieść o przygodzie, przyjaźni i niespodziewanej miłości z drugą wojną światową w tle. - „Harper’s Bazaar”
Gruen jest mistrzynią w przedstawianiu realiów i szczegółów epoki, U brzegu jest kolejnym przykładem tej zadziwiającej sztuki. - „Glamour”
Sara Gruen, z pochodzenia Kanadyjka, jest autorką bestsellerowych powieści Riding Lessons, Flying Changes i Woda dla słoni. W 2007 roku zdobyła nagrodę BookBrowse dla najpopularniejszej książki.

Źródło zdjęcia: saragruen.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)

Multimedia (1)

"U brzegu" - fragment audio (czyta Ewa Sobczak)

"U brzegu" - fragment audio (czyta Ewa Sobczak)

"U brzegu" - fragment audio (czyta Ewa Sobczak)

"U brzegu" - fragment audio (czyta Ewa Sobczak)