Tło, REBIS
Ucząc psa czytać, Jonathan Carroll, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ucząc psa czytać
Jonathan Carroll

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

19,92 zł 24,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

15,92 zł 19,90 zł oszczędzasz 20%

Wybierz pakiet

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Jacek Wietecki
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
TEACHING THE DOG TO READ
ISBN:
978-83-7818-732-5
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-04-21
Liczba stron:
96
Format:
128x197

Opis książki

Niesamowita opowieść Jonathana Carrolla – niedługa, acz dorównująca jego największym dziełom

 

Najpierw pojawił się zegarek na rękę za dziewięć tysięcy dolarów. Potem stalowoszare porsche wraz z dowodem rejestracyjnym wypisanym na jego nazwisko. Jakby tego było mało, Tony Areal zdobył serce kobiety, o której śnił skrycie od wielu lat. Co sprawiło, że skromny urzędnik, będący pośmiewiskiem kolegów z pracy, stał się z dnia na dzień wybrańcem losu?

Przenikanie się świata realnego i świata marzeń sennych stawia głównych bohaterów tej historii wobec zaskakujących wyborów i dylematów, ale daje im też niewyobrażalne możliwości. Tylko Jonathan Carroll umie tak uchwycić „to coś”, co wymyka się chłodnej obserwacji, a Ucząc psa czytać dorównuje jego najlepszym opowieściom.

Jonathan Carroll to jeden z najpopularniejszych w Polsce pisarzy amerykańskich. Wiedeńczyk z wyboru, twórca magicznych światów przelanych na karty książek. REBIS opublikował wszystkie jego powieści – m.in. najsłynniejszą Krainę Chichów (polecaną w Polsce przez Stanisława Lema; Carroll uczył w Wiedniu jego syna, Tomasza), a także Dziecko na niebie, Śpiąc w płomieniu, Zakochanego ducha, trzy zbiory opowiadań i jeden zbiór scenariuszy filmowych oraz książkę-blog Oko dnia.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)