Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ukryta historia
Brian Haughton

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Historia
Przekład:
Przemysław Bandel
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
Hidden History
ISBN:
978-83-7510-054-9
Wydanie:
5 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-11-13
Liczba stron:
384
Format:
128x197

Opis książki

Encyklopedia tajemnic historii opracowana na podstawie najnowszych wyników badań naukowych

Choć żyjemy w kulturze przesiąkniętej technologią i nauką, magia i tajemnice starożytnego świata ciągle pobudzają naszą wyobraźnię. Starożytna architektura, tajemne artefakty z dalekiej przeszłości przemawiają do nas mimo pokrywającej je patyny lat. Dzięki tej książce staniemy twarzą w twarz z największymi zagadkami historii i ludzkości i dowiemy się, jakie rozwiązanie proponuje najnowsza nauka wraz z oddanymi na jej usługi nowoczesnymi osiągnięciami techniki.

Ukryta historia to świeża i wyczerpująca, bogato ilustrowana encyklopedia spraw dziwnych i intrygujących. Muszą po nią sięgnąć wszyscy ci, którzy są zafascynowani archeologią i nierozwiązanymi do dziś zagadkami z odległej przeszłości.

Brian Haughton jest archeologiem. Ukończył studia na uniwersytetach w Nottingham (magisterium z archeologii) i Birmingham (doktorat z archeologii greckiej). Jego strona internetowa mysteriouspeople.com poświęcona życiu tajemniczych postaci odnotowała ponad pół miliona odwiedzających w ciągu trzech lat. Obecnie mieszka, pisze i naucza w Grecji.

Źródło zdjęcia: brian-haughton.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)