Tło, REBIS
Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tenzin Wangyal, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej
Tenzin Wangyal

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

27,12 zł 33,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Wschód Zachodowi
Przekład:
Joanna Grabiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Tibetan Sound Healing
ISBN:
978-83-8188-528-7
Wydanie:
2 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-08-16
Liczba stron:
128
Format:
125x205

Opis książki

Siedem medytacji pozwalających usunąć wewnętrzne przeszkody, kształtować pozytywne właściwości i odkryć wrodzoną mądrość

Buddyjska tybetańska tradycja bon jest jedną z najstarszych nieprzerwanych tradycji duchowych na świecie. Dzięki medycynie dźwięku możemy usunąć wewnętrzne przeszkody oraz blokady w przepływie energii i sferze emocjonalnej. Tenzin Wangyal Rinpocze, mistrz tej starożytnej nauki, daje nam narzędzia pozwalające zyskać dostęp do mądrości i uzdrawiających mocy drzemiących w naszym ciele i umyśle. Książka wraz z kodem QR odsyłającym do dźwięków zawierają medytacje, które umożliwiają wykorzystanie duchowego potencjału i osiągnięcie życiowej pełni.
Tenzin Wangyal Rinpocze jest jednym z nielicznych na stałe przebywających na Zachodzie mistrzów tradycji bon, rdzennej religii Tybetu, będącej źródłem wielu innych duchowych tradycji tego kraju. Od wielu lat prowadzi zachodnich praktykujących na drodze duchowego rozwoju. Jest założycielem i dyrektorem Instytutu Ligmincza, organizacji powstałej w celu praktykowania nauk bon. W Polsce jego uczniowie skupieni są w Związku Garuda. Napisał takie książki, jak Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, Tybetańska joga snu i śnienia, Leczenie formą, energią i światłem, Cuda naturalnego umysłu, Przebudzanie świętego ciała, Tybetańska joga ciała, mowy i umysłu (w Polsce ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)