Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

W końcu czyje to życie?
Linda Papadopoulos

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
WHOSE LIFE IS IT ANYWAY?
ISBN:
978-83-7818-858-2
Wydanie:
1 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-04-05
Liczba stron:
244
Format:
150x225

Opis książki

Jak być dwudziestolatką i żyć według własnych zasad
Codziennie bombardują cię obrazy doskonałych ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces. Media mówią ci, ile powinnaś ważyć, jak się ubierać, jak często uprawiać seks i ile zarabiać. Na Facebooku oglądasz zdjęcia i czytasz wpisy znajomych, którzy prowadzą szalenie interesujące i satysfakcjonujące życie… I czujesz, że sama odbiegasz od ideału, jesteś nudna i wszystko cię omija. Poczucie, że nie dajesz rady, zawodzisz siebie i innych, prowadzi w końcu do niepokoju, lęków i przygnębienia.

Ale tylko od ciebie zależy, jak napiszesz scenariusz swojego życia. Znana psycholog doktor Linda Papadopoulos przedstawia cenne spostrzeżenia i praktyczne strategie, dzięki którym znajdziesz siłę, by prowadzić życie, jakiego pragniesz, nawiązywać wartościowe relacje oraz uwolnić się od toksycznego lęku i ciężaru nierealnych oczekiwań.

Linda Papadopoulos jest psychologiem specjalizującym się w terapii poznawczo-behawioralnej. Pisze dla miesięcznika „Cosmopolitan” i jest częstym gościem programów telewizji CNN, Sky News, Channel 5 News czy BBC Breakfast.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Southbank Centre).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)