Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

W martwym terenie
David Weber, Steve White

Starfire |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Jarosław Kotarski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
In Death Ground
ISBN:
83-7301-845-X, 978-83-7301-845-7
Wydanie:
1 (2006)
Data premiery tego wydania:
2006-12-05
Liczba stron:
708
Format:
128 x 197

Opis książki

Trzeci tom bestsellerowego cyklu militarnej fantastyki „Starfire”

Wojny Federacji Ziemskiej z Chanatem Oriona, podobnie jak wzajemna nienawiść ludzi i przedstawicieli innych gatunków, należą już do przeszłości. Obie strony zjednoczyło śmiertelne niebezpieczeństwo – pająki. Przybysze mają przewagę liczebną, niespotykaną strategię i nie negocjują. Traktując każdą formę białkowego życia jako źródło pożywienia, bez względu na straty prą naprzód i zdobywają system po systemie. W końcu marynarka Federacji i ras Wielkiego Sojuszu nie ma już gdzie się cofać. Pozostaje im tylko desperacka walka do samego końca...

W martwym terenie to trzeci tom bestsellerowego cyklu militarnej fantastyki „Starfire”. Dotychczas nakładem REBISU ukazały się: Powstanie i Krucjata.

 

David Weber to autor kilku powieści SF napisanych wespół ze Steve’em White’em, ale przede wszystkim słynnego już, wydawanego przez REBIS cyklu „Honor Harrington”. Jest jednym z najlepszych twórców militarnej fantastyki naukowej.

 

Steve White to urodzony w 1948 roku autor kilkunastu powieści SF, m.in. serii „The Disinherited”, „Starfire” i „Prince of Sunset”.

 

 

 

 

 

 

 

 

David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego White jest współtwórcą.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)