Tło, REBIS
W służbie miecza, David Weber, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

W służbie miecza
David Weber

Wszechświat Honor Harrington | Zbiory opowiadań |4

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Jarosław Kotarski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Service Of The Sword: Worlds Of Honor
ISBN:
978-83-7301-521-0
Wydanie:
3 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-09-29
Liczba stron:
644
Format:
128x197

Opis książki

Trzeci zbiór opowiadań pod redakcją Davida Webera przedstawiający losy nie tylko Honor Harrington, ale także innych postaci cyklu

 

Trzeci zbiór opowiadań pod redakcją Davida Webera przedstawiający losy nie tylko Honor Harrington, ale także innych postaci cyklu. John Ringo, Victor Mitchell, Eric Flint, Jane Lindskold, Timothy Zahn i David Weber opisują m.in. patrol antypirackiego krążownika HMS Fearless po przydziale na Basilisk, wizytę pary Marines na planecie Praga w Ludowej Republice Haven, dalsze losy Victora Cachata i debiutancki patrol pierwszej midszypman w dziejach marynarki Graysona. Każdy z utworów osadzony jest we wszechświecie Honor Harrington i powiększa wiedzę o nim oraz jego bohaterach.
David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)