Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wampir Vittorio
Anne Rice

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Lesław Haliński
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
VITTORIO THE VAMPIRE
ISBN:
978-83-7510-178-2
Wydanie:
2 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-03-17
Liczba stron:
256
Format:
128x197

Opis książki

Drugi tom cyklu „Nowe opowieści o wampirach”

 

Vittorio, szlachetnie urodzony młodzieniec, żyje w Italii w piętnastym wieku. Oddaje się nauce, podziwia dzieła sztuki, które powstają we Florencji na zamówienie Medyceuszy – kiedyś ma być panem równie wielkim jak jego ojciec, właściciel warownego zamku poważany w całej okolicy.

Nie wie jednak, że dni jego rodu są policzone, że horda demonów ukrywająca się w opuszczonym zamczysku już wkrótce zażąda krwawej ofiary.

Ta zmysłowo opowiedziana historia o poszukiwaniu zemsty za śmierć najbliższych, które szybko staje się drogą ku całkowitemu upadkowi, jest także kroniką uwiedzenia i pożądania, które nie pozwala się uwolnić od zła.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)