Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Werniks
William Wharton

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Krzysztof Fordoński
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Scumbler
ISBN:
978-83-7510-546-9
Wydanie:
17 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-05-18
Liczba stron:
344
Format:
128 x 197

Opis książki

Powieść autora Ptaśka, Stada i Franky’ego Furbo

 

Scumbler jest wolny jak ptak. Spędza całe dni, jeżdżąc motocyklem po Paryżu. Zatrzymuje się tu i ówdzie, by malować obrazy, a po zapadnięciu zmroku wraca do swego „gniazda”, do żony i dzieci.

Odniósł sukces zawodowy. To z pewnością najlepszy okres jego życia – właściwie powinien być zadowolony. Nie pozwalają mu jednak na to pierwsze oznaki starości i zbliżającej się śmierci, uczucie, że powoli osuwa się w pustkę…

Kolejne znakomite psychologiczne studium autorstwa jednego z najpopularniejszych pisarzy w Polsce.

Powieści Williama Whartona cechuje jedyny w sowim rodzaju język – świeży i szybki, wprost wylewa się ze stron. - „Sunday Times”
William Wharton (1925-2008) to najpopularniejszy zagraniczny pisarz lat dziewięćdziesiątych w Polsce. Debiutował w wieku 54 lat powieścią Ptasiek, która przyniosła mu międzynarodową sławę. Od 1995 roku przez blisko 10 lat pisarz corocznie odwiedzał Polskę, spotykając się każdorazowo z tysiącami wielbicieli. Jego książki 26 razy znalazły się wśród 10 najpoczytniejszych tytułów roku według „Rzeczpospolitej” i „Notesu Wydawniczego” - jest pod tym względem absolutnym rekordzistą wśród pisarzy zagranicznych w Polsce. Łączny nakład jego książek wydanych w REBISIE przekroczył już 1,5 miliona egzemplarzy (w tym Ptasiek - ponad 250 tysięcy).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)