Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Weź mnie ze sobą
Adam J. Kurtz

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Przekład:
Anna Zdziemborska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Pick me up
ISBN:
978-83-8062-091-9
Wydanie:
1 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-11-08
Liczba stron:
256
Format:
140 x 190

Opis książki

Dawka energii na teraz i na później

Czujesz się samotny? Podenerwowany? Smutny? Zagubiony?
Miotają tobą wszystkie te uczucia i wiele innych?

Ta wyjątkowa książka pozwoli ci odnaleźć perspektywę, nadzieję i rady pochodzące z najlepszego źródła – twojego wnętrza. Oraz niezbędną dawkę humoru. To nie jest dziennik rządzący się chronologicznym porządkiem. Otwórz książkę na dowolnej stronie i zostaw na niej swój ślad. Kiedy znów na nią trafisz za kilka dni lub tygodni, dodaj kolejny szczegół. Obserwuj, jak zmieniasz się i dojrzewasz, przyglądając się ulotnym, lecz niesamowitym chwilom codziennego życia.

Jestem szczęśliwa, że wpadła mi w ręce książka Weź mnie ze sobą. Po prostu zostań w domu, zamów pizzę i zapełniając kolejne strony, znajdź własną drogę. - Michelle Branch, piosenkarka

Ta książka pomaga mi żyć pełnią życia, a Adam J. Kurtz jest moim ulubionym terapeutą!. - Tavi Gevinson, redaktor naczelna czasopisma „Rookie”

Adam J. Kurtz (inaczej „Adam JK”) jest pisarzem, artystą i projektantem. Jego książki były publikowane w kilkunastu językach. Dwie z nich, Strona po stronie i Weź mnie ze sobą, zostały wydane w Polsce przez REBIS. Photo by: (thewildmagazine.com)

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)