Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Władca Krainy
Herbie Brennan

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Zbigniew A. Królicki
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Ruler of The Realm. Fearie Wars III
ISBN:
83-7301-904-9
Wydanie:
1 (2006)
Data premiery tego wydania:
2006-10-10
Liczba stron:
464
Format:
128 x 197

Opis książki

Trzecia część rewelacyjnej trylogii Herbiego Brennana o Duszkach Nocy!

 

 

Krainie Duszków znów grozi wojna. Królowa Holly Blue musi dokonać trudnego wyboru: podjąć walkę czy negocjować z Duszkami Nocy. Tymczasem w posiadłości jednego z najznamienitszych Nocników Pyrgus znajduje tajemnicze kryształowe kwiaty, które mają niezwykłe właściwości. Kraina Duszków stoi w obliczu chaosu i jej władczyni musi ją ratować, by ją uratować. Nawet jeśli w tym celu będzie musiała związać się z demonem…

Trzeci tom bestsellerowego cyklu, w którym świat rzeczywisty miesza się ze światem fantazji, a akcja, wartka i pełna nieoczekiwanych zwrotów, wciąga jeszcze bardziej niż w Wojnach duszków i Purpurowym Cesarzu.

 

Herbie Brennan jest autorem wielu książek dla dzieci i dorosłych, które znalazły czytelników w ponad 20 krajach i osiągnęły wilomilionowe nakłady.

 

 

Herbie Brennan mieszka i pracuje w okręgu Carlow w Irlandii. Jest autorem wielu doskonałych książek dla dorosłych i dla dzieci, w tym bestsellerowego według notowań „New York Timesa” cyklu „Kroniki Wojen Duszków” oraz powieści The Shadow Project.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Niccolo Caranti).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)