Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Władczyni Imperium
Janny Wurts, Raymond E. Feist

Imperium |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Alina Patkowska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
MISTRESS OF THE EMPIRE
ISBN:
978-83-7510-674-9
Wydanie:
2 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-10-11
Liczba stron:
2500
Format:
150 x 225

Opis książki

Trzeci tom trylogii „Imperium”

 

Mara Acoma po zdobyciu mocnej pozycji w Imperium Tsuranuanni wiedzie szczęśliwe życie wraz ze swoim mężem Hokanu. Niespodziewanie dosięga ją tragedia – w skrytobójczym zamachu na nią ginie przypadkowo jej ukochany syn Ayaki. To jednak dopiero początek. Zrozpaczona Mara będzie musiała stawić czoło nie tylko Bractwu Hamoi, organizacji bezwzględnych zabójców, oraz siatce szpiegowskiej wrogiego jej rodu Anasatich, ale i samemu wszechmocnemu Bractwu Magów – najbardziej przerażającej sile w Imperium, której dotąd nikt nie ośmielił się rzucać wyzwania.

Na wznowianą przez REBIS trylogię „Imperium” składają się książki Córka Imperium, Sługa Imperium i Władczyni Imperium.

Janny Wurts początkowo pracowała jako ilustratorka książek fantasy, później z powodzeniem zajęła się również pisarstwem. Opublikowała m.in. trylogię „The Cycle of Fire” i cykl „Wojny światła i cienia”.

Raymond E. Feist zdobył popularność dzięki „Sadze o wojnie światów”, której akcja rozgrywa się w Midkemii i Kelewanie. To wykreowane przez Feista uniwersum ukazały również jego kolejne cykle, m.in. „Saga o wojnie z Wężowym Ludem” i „Konklawe Cieni”, a także opublikowane przez Dom Wydawniczy REBIS „Imperium” (napisane wraz z Janny Wurts) i „Saga Wojny Mroku”. Na świecie sprzedano ponad 15 milionów egzemplarzy jego książek.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Georges Seguin).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)