Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wojny treecatów
Jane Lindskold, David Weber

Wszechświat Honor Harrington | Królestwo Manticore |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Radosław Kot
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Treecat Wars
ISBN:
978-83-7818-468-3
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-07-22
Liczba stron:
368
Format:
128x197

Opis książki

Ciąg dalszy Pięknej przyjaźni i Czasu ognia

 

Wprawdzie pożary lasów wygasły, lecz problemy pozbawionego swojej ziemi klanu treecatów wcale się nie skończyły. Poszukując nowego terytorium, natrafia on na inny, wrogo nastawiony klan, który nie ma zamiaru oddać ani jednej gałązki. Stephanie Harrington, która jest największym rzecznikiem sprawy treecatów, przebywa akurat na Manticore, tak więc zadanie uchronienia kotowatych przed konfliktem spada na barki jej przyjaciół, Jessiki i Andersa. Co więcej, muszą oni uporać się z jeszcze jednym „kłopotem”, którym jest ich coraz silniejsze wzajemne zauroczenie…

Jane Lindskold to bestsellerowa autorka ponad 20 powieści, m.in. cyklu „Firekeeper”, natomiast jej opowiadania pojawiały się już w antologiach ze świata Honor Harrington.
David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)