Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wojownik Rzymu. Wilki Północy
Harry Sidebottom

Wojownik Rzymu |5

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Marta Dziurosz
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
Warrior of Rome: The Wolves of the North
ISBN:
978-83-7818-402-7
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-07-30
Liczba stron:
400
Format:
150x225

Opis książki

Piąty tom przygód Balisty – najemnika na usługach Rzymu

Rok 263. Północne plemiona przypuszczają coraz śmielsze ataki na granice imperium rzymskiego. Balista na rozkaz cesarza Galiena wyrusza w swoją najbardziej niebezpieczną misję – ma, działając w ukryciu, zwrócić barbarzyńców ze stepu przeciwko sobie nawzajem. Są wśród nich Herulowie – Wilki Północy, najdziwniejsze i najbardziej wojownicze ze wszystkich koczowniczych plemion, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Podczas tej wyprawy ktoś morduje po kolei ludzi z jego otoczenia. Balista znajduje się w obcej krainie, wśród obcych ludów, ale czy to możliwe, aby największe zagrożenie czaiło się w jego własnej świcie?

Epicka opowieść Sidebottoma zaczyna się od mrożącego krew w żyłach morderstwa, a potem jest już tylko lepiej i bardziej emocjonująco. - prof. Mary Beard, Uniwersytet w Cambridge
Harry Sidebottom wykłada historię starożytną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Publikacjami na temat antycznego rzemiosła wojennego, sztuki klasycznej i historii kultury Imperium Romanum zdobył międzynarodowe uznanie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)