Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wstrząs
Robin Cook

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Norbert Radomski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Shock
ISBN:
978-83-7510-323-6
Wydanie:
10 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-02-24
Liczba stron:
344
Format:
128x197

Opis książki

Kolejny thriller medyczny Robina Cooka – tym razem rozgrywa się w klinice leczeznia niepłodności

 

Joanna Meissner i Deborah Cochrane, serdeczne przyjaciółki i doktorantki na Uniwersytecie Harvarda, znajdują intrygujące ogłoszenie w uczelnianej gazecie. Klinika Niepłodności Wingate'a oferuje astronomiczne honoraria zdrowym i atrakcyjnym studentkom, które zgodzą się być dawczyniami komórek jajowych. Dziewczyny decydują się na to, lecz po zabiegu szybko opuszczają teren kliniki, która budzi w nich niemiłe skojarzenia z obozem koncentracyjnym i zamczyskiem hrabiego Draculi.

Półtora roku później, po powrocie z długiego pobytu w Wenecji, Joanna i Deborah postanawiają się dowiedzieć, jaki los spotkał ofiarowane przez nie komórki jajowe. Niczego nie mogą ustalić drogą legalną, zatem uciekają się do podstępu. Pod fałszywymi nazwiskami – oraz po zmianie wyglądu i stylu – zdobywają pracę w klinice. Nie wiedzą jeszcze, że prawda o działalności tej instytucji okaże się przerażająca i że czeka je niejeden wstrząs...

Robin Cook jest uważany za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia oraz studia podyplomowe na Harvardzie. W swojej twórczości wykorzystuje najnowszą wiedzę medyczną oraz doświadczenia z własnej praktyki lekarskiej. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak Mutant, Epidemia, Zabójcza kuracja, Chromosom 6 czy Toksyna. Wydana w 1977 roku Coma była debiutem Cooka i przyniosła mu sławę, którą utwierdził słynny już film w reżyserii Michaela Crichtona z Genevieve Bujold i Michaelem Douglasem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)