Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa
Steve Biddulph, Shaaron Biddulph

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Przekład:
Ewa Elandt-Jankowska, Hanna Elandt-Pogodzińska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE COMPLETE SECRETS OF HAPPY CHILDREN
ISBN:
978-83-7818-569-7
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-09-02
Liczba stron:
368
Format:
150x225

Opis książki

Autor światowego bestsellera Wychowywanie chłopców przedstawia nową uaktualnioną wersję dwóch wcześniej wydanych poradników o sekretach szczęśliwego dzieciństwa

 

To prawdziwe kompendium wiedzy dla rodziców, którzy znajdą  w nim wszystko, co powinni wiedzieć o wychowywaniu szczęśliwych, zdrowych i pewnych siebie dzieci od niemowlęctwa do wieku dorastania. Steve Biddulph, znany terapeuta rodzinny, doskonale poznał psychikę dziecka i w sposób przystępny dzieli się z rodzicami swoją wiedzą na temat tego, co naprawdę dzieje się w dziecięcych umysłach i uczy, jak sobie radzić z problemami oraz jak im zapobiegać, by móc czerpać radość z trudnego, lecz satysfakcjonującego zadania, jakim jest wychowanie dzieci.

Steve Biddulph to światowej sławy psycholog, terapeuta rodzinny i autor bestsellerowych książek na temat rodzicielstwa. REBIS wydał jego Wychowywanie chłopców, Sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa, Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Męskość. Nowe spojrzenie i Sekrety wychowywania dziewcząt. Razem z żoną (i współautorką) Shaaron mieszka na Tasmanii.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Tasarchivist2).

Shaaron Biddulph, żona Steve'a Biddulpha i współautorka książek Wychowywanie chłopców, Sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa, Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Męskość. Nowe spojrzenie i Sekrety wychowywania dziewcząt.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)