Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wychowywanie chłopców
Steve Biddulph

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

więcej formatów

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Raising Boys
ISBN:
978-83-7510-836-1
Wydanie:
16 (2017)
Data premiery tego wydania:
2013-08-27
Liczba stron:
220
Format:
150x225

Opis książki

Ta przełomowa książka już na zawsze zmieni na lepszy sposób, w jaki rodzice i nauczyciele postrzegają chłopców. Wydanie poszerzone, zmienione i ukatualnione

W dzisiejszym świecie, pełnym brutalności i dążenia do sukcesu, rodzice wychowujący chłopców stoją przed szczególnie trudnym zadaniem. Chcą lepiej zrozumieć, co jest motorem działania ich synów i jak pomóc im wyrosnąć na szczęśliwych, kochających i zdolnych zmierzyć się z życiem.

Wychowanie chłopców na pewno im w tym pomoże. W tej książce Steve Biddulph na podstawie wyników najnowszych badań analizuje najważniejsze kwestie dotyczące rozwoju chłopców od narodzin po dorosłość. Mówi o ciepłej, ale silnej ręce rodzica oraz o przewodnictwie, jakiego chłopiec potrzebuje. Do zadania, jakim jest wychowanie chłopców, autor wnosi humor, szczerość i praktyczną wiedzę wielu rodzin.

Steve Biddulph to światowej sławy psycholog, terapeuta rodzinny i autor bestsellerowych książek na temat rodzicielstwa. REBIS wydał jego Wychowywanie chłopców, Sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa, Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa, Męskość. Nowe spojrzenie i Sekrety wychowywania dziewcząt. Razem z żoną (i współautorką) Shaaron mieszka na Tasmanii.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Tasarchivist2).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)