Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Wykorzystaj swój potencjał... i wzbogać swoje życie
Joseph Murphy

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Piotr Turski
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
MAXIMIZE YOUR POTENTIAL... FOR AN ENRICHED LIFE
ISBN:
978-83-7510-199-7
Wydanie:
1 (2009)
Data premiery tego wydania:
2009-06-23
Liczba stron:
312
Format:
125x204

Opis książki

J. Murphy uczy, jak oddziaływać na podświadomość, by pracowała na nasz życiowy sukces.

„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.

Podświadomość i zapisane w niej wzorce oraz schematy postępowania mają ogromny wpływ na nasze życie i często decydują o powodzeniu lub porażce. J. Murphy uczy, jak oddziaływać na podświadomość, by pracowała na nasz życiowy sukces. Pokazuje, że można myśleć z mocą i wykorzystywać wewnętrzną siłę, aby nie tylko radzić sobie z przeciwnościami, ale też czynić swoje życie bogatszym i bardziej satysfakcjonującym.

MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ.

 

J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Joseph Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)