Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Z mroku
David Weber

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Jarosław Rybski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Out of the Dark
ISBN:
978-83-7510-679-4
Wydanie:
2 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-03-26
Liczba stron:
480
Format:
128x197

Opis książki

Kolejna książka jednej z największych gwiazd światowej fantastyki – Davida Webera

 

Obcy podbili Ziemię - i to był początek ich kłopotów…

Kosmiczna Hegemonia istnieje od wieków świetlnych. Wartości, jakim hołduje, to pokój i wegetarianizm. Niechlubny wyjątek stanowią mięsożerni i wojowniczy Shongairi, którzy dla własnych mrocznych celów postanawiają skolonizować Ziemię. Poprzez precyzyjne uderzenia kinetyczne niszczą wszystkie światowe stolice i większe miasta. Ginie połowa ludzkości. Wśród tych, którzy przeżyli, jest sierżant Stephen Buchevsky odbywający służbę w Afganistanie i były marine Dave Dvorak wraz z rodziną. Obcy nie wiedzą, z kim zadarli…

Porywająca książka… Weber, brawurowo oscylując między gwiezdnymi superokrętami i łodziami o niezawodnym napędzie wiosłowym, łączy polityczne meandry, starą i nową technologię oraz żywych, barwnych bohaterów w spójnej i fascynującej opowieści. - „Publishers Weekly”
David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)