Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zanim dopadnie nas czas
Jennifer Egan

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Katarzyna Waller-Pach
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
A VISIT FROM THE GOON SQUAD
ISBN:
978-83-7510-743-2
Wydanie:
2 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-10-18
Liczba stron:
368
Format:
128 x 197

Opis książki

Laureatka nagrody Pulitzera 2011 w kategorii fikcja.

Kiedy w środku dnia na chwilę się zatrzymasz, przestaniesz robić cokolwiek – czy słyszysz, jak płynie czas…? Oczywiście, że nie! Myślisz, że warto byłoby coś zmienić, ale nie masz czasu na małe sprawy, a co dopiero na rewolucje w swoim życiu. Dajesz się okradać. Powoli. Ze wszystkiego. Z marzeń, które snujesz coraz ciszej, po kryjomu.

Bennie Salazar, podstarzały punk i właściciel wytwórni płytowej, i jego asystentka Sasha – żadne z nich nie zna przeszłości drugiego. Poznaje ją jednak czytelnik wraz z intymnymi szczegółami i historiami osób, które spotykali oni na swej drodze. Razem z bohaterami przechodzi od szumiących płyt analogowych i amatorskich kapeli punkowych wykrzykujących swoje emocje na żywiołowych koncertach jednoczących publiczność do „ściągania kawałków z neta”, mp3 i doskonałych nośników dźwięku.

J. Egan po mistrzowsku i z ogromną psychologiczną wnikliwością przedstawia proces dojrzewania i starzenia się we współczesnych czasach nazywanych erą cyfrową.

Jennifer Egan za powieść Zanim dopadnie nas czas otrzymała nagrodę Pulitzera oraz National Book Critics Circle Award. Telewizja HBO zakupiła prawa do nakręcenia na jej podstawie serialu. Jej opowiadania ukazują się na łamach takich czasopism, jak „The New Yorker”, „Harper’s Magazine” i „GQ”, pisuje też felietony do „The New York Times Magazine”. REBIS opublikował również tej autorki Niewidzialny cyrk i Spójrz na mnie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)