Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zasady skutecznego przywództwa Stephen R. Covey

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Konrad Pawłowski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Principle Centered Leadership
ISBN:
978-83-7301-581-4
Wydanie:
9 (2015)
Data premiery tego wydania:
2012-07-17
Liczba stron:
356
Format:
150x225

Opis książki

Kontynuacja opracowanych przez Coveya 7 nawyków skutecznego działania, cieszących się niezwykłą popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie

 

Książka jest kontynuacją opracowanych przez Coveya "7 nawyków skutecznego działania", cieszących się niezwykłą popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych (ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy), ale także w Europie. Tym razem autor wyjaśnia, jakimi cechami powinien się charakteryzować i jakim zasadom hołdować przywódca, by w pełni wykorzystać energię, zdolności i umiejętności swoje oraz osób, którymi kieruje i uzyskać w ten sposób najlepsze efekty nie tylko w wymiarze zawodowym, ale i ludzkim.

Stephen R. Covey uhonorowany został m.in. odznaczeniem Thomas More College Medallion oraz miedzynarodową nagrodą pokojową - Sik’h 1998 International Man of Peace Award. W 1996 r. „Time” umieścił go na liście najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. Prócz "7 nawyków skutecznego działania", które stały się światowym bestsellerem, Covey napisał: "Najpierw rzeczy najważniejsze" oraz "7 nawyków szczęśliwej rodziny".

 

 

Stephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowej sławy ekspertem od spraw zarządzania, przywództwa, skuteczności działania, rodziny i związków międzyludzkich. Jego książka 7 nawyków skutecznego działania (REBIS, 2005) stała się bestsellerem na świecie (20 mln sprzedanych egzemplarzy). REBIS wydał także jego Zasady skutecznego przywództwa, Najpierw rzeczy najważniejsze, 7 nawyków szczęśliwej rodziny, 8. nawyk i 3. Rozwiązanie. „Time” zaliczył go do 25 najbardziej wpływowych Amerykanów współczesnych czasów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)