Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zasady skutecznego przywództwa
Stephen R. Covey

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 39,90 zł

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Konrad Pawłowski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Principle-Centered Leadership
ISBN:
978-83-8188-206-4
Wydanie:
2 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-09-12
Liczba stron:
356
Format:
150x225

Opis książki

Kontynuacja opracowanych przez Coveya 7 nawyków skutecznego działania, cieszących się niezwykłą popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie


Autor wyjaśnia, jakimi cechami powinien się charakteryzować i jakim zasadom hołdować przywódca, by w pełni wykorzystać energię, zdolności i umiejętności swoje oraz osób, którymi kieruje i uzyskać w ten sposób najlepsze efekty nie tylko w wymiarze zawodowym, ale i ludzkim.

Doktor Stephen R. Covey (1932–2012) pozostawił po sobie bezprecedensowe dziedzictwo treści edukacyjnych dotyczących przywództwa, zarządzania czasem, skuteczności działania, sukcesu, miłości i rodziny. Był autorem sprzedających się w milionach egzemplarzy klasycznych już dzisiaj poradników i podręczników biznesowych. Jego najbardziej znacząca książka, 7 nawyków skutecznego działania, przemieniła sposób myślenia i rozwiązywania problemów tysięcy ludzi. DW REBIS wydał też m.in. 3. Rozwiązanie, 8. nawyk, Najpierw rzeczy najważniejsze i 7 nawyków szczęśliwej rodziny jego autorstwa.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)