Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zdrowe serce
Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

12,48 zł 49,90 zł oszczędzasz 75%

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-8062-593-8
Wydanie:
1 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-09-17
Liczba stron:
256
Format:
170 x 240

Opis książki

ZADBAJ O SERCE!

Serce to jeden z naszych kluczowych narządów. Dlaczego ludzie je tak bardzo zaniedbują? Czas to zmienić!

Choroby układu sercowo-naczyniowego w Polsce to prawdziwa plaga. Na chorobę wieńcową choruje około 1,5 miliona osób, a nadciśnienie tętnicze dotyka około 8 milionów Polaków. I co najgorsze – choroby układu sercowo-naczyniowego są nadal główną przyczyną zgonów w Polsce.

Zdrowe serce to książka, w której znajdziesz porady, jak kompleksowo zadbać o serce, ponad 80 przepisów, które ci w tym pomogą, proste techniki medytacyjne i oddechowe, ćwiczenia jogi oraz zabiegi olejowe. Karolina i Maciej Szaciłło z powodzeniem łączą w niej współczesną dietetykę z mądrością najstarszej nauki o zdrowiu – ajurwedy.

Zdrowe serce to kompendium wiedzy nie tylko dla osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego, ale również tych, którzy pragną zapobiegać, aby później nie leczyć...

Karolina i Maciej Szaciłło Ona, dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji. On – kucharz wegetariański, pasjonuje się dietetyką, medycyną Wschodu (szczególnie ajurwedą) i jogą. Razem prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie (www.medytujemy.pl), warsztaty i detoksy wyjazdowe. W swojej pracy łączą współczesne zdobycze dietetyki ze starożytną mądrością medycyny Wschodu. Pojawiają się na antenie popularnych programów telewizyjnych. Wspólnie piszą książki w tym m.in. bestsellerowe Karolina na detoksie, Jedzenie, które leczy i Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)