Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Złotousta diablica
Jaye Wells

Cykl o Sabinie Kane |4

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Mirosław P. Jabłoński
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Silver-tongued Devil
ISBN:
978-83-7510-863-7
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-10-09
Liczba stron:
448
Format:
128x197

Opis książki

Czwarty tom cyklu o Sabinie Kane

Widmo wojny zniknęło i Sabina Kane nareszcie ma szansę skupić się na przyszłości. Jej związek z Adamem Lazarusem zmierza we właściwym kierunku, a siostra Maisie zaczyna sobie radzić z traumą po zniewoleniu w Nowym Orleanie. Jakby tego było mało, Sabina pije krew już tylko z paczki, a dzięki zbawiennej obecności Pussy Willow nawet Giguhl zdaje się trzymać z dala od kłopotów.

Jednak pewnego dnia, gdy spaceruje wygłodniała, jej uwagę przyciąga słodki aromat miejsca zbrodni. Dowiaduje się, że w mieście grasuje seryjny morderca, którego „działalność” zagraża pokojowi pomiędzy magami i wampirami. Sabina zamierza (a raczej – zostaje zmuszona) dotrzeć do prawdy, jednak gdy jest już blisko, zaczyna podejrzewać, że mordercą jest jedyna osoba, której nie będzie w stanie zabić…

Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym wolnym strzelcem, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)