Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zwycięskie CV. 52 wspaniałe pomysły
John Middleton

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Sylwia Jaśkiewicz-Budek
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
HIGH IMPACT CVs. 52 BRILLIANT IDEAS
ISBN:
978-83-7301-921-8
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-03-06
Liczba stron:
272
Format:
173x210

Opis książki

CV powinno być twoją najpotężniejszą bronią w walce o pracę, powinno uderzyć w biurko pracodawcy i krzyknąć: „Daj mi tę pracę…!”

Pracując w działach kadr przejrzałem około 25 tysięcy życiorysów, ale niestety większość z nich krzyczała „Natychmiast wrzuć mnie do kosza…!” - John Middleton

Kiedy pracodawca bierze do ręki twoje CV, masz około ośmiu sekund, aby zrobić na nim wrażenie. Zwycięskie CV pomoże ci uzyskać ten efekt. Bez względu na to, czy szukasz tej najważniejszej, pierwszej pracy, czy też wznosisz się na oszałamiające wyżyny kadry kierowniczej, masz przed sobą 52 doskonałe pomysły, które pomogą ci zdobyć tę wymarzoną posadę. W tej książce znajdziesz wszystko – od najlepszych technik sprawdzania firm do najefektywniejszych sposobów wykorzystania elementów wizualnych. Zwycięskie CV pomoże ci spełnić twoje marzenia.

Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów… Pamiętaj: jeden dobry pomysł może zmienić twoje życie.

Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej.

Dwie obietnice: Pierwsza – nie będziesz musiał brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, aby natrafić na okruchy mądrości. Druga – nasi autorzy nie będą traktować z wyższością, ponieważ wiedzą, jak to jest być na twoim miejscu.

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysł!

John Middleton to specjalista ds. rekrutacji i autor książki Zwycięskie CV. Jak napisać przekonujące CV.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)