Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dieta Kliniki Mayo. Dziennik
praca zbiorowa, Mayo Clinic - various authors

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
oprawa spiralkowa
Tytuł oryginalny:
THE MAYO CLINIC DIET JOURNAL
ISBN:
978-83-7510-545-2
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-03-22
Liczba stron:
224
Format:
153x228

Opis książki

Ważne uzupełnienie książki Dieta Kliniki Mayo, dzięki której możesz zrzucić od 2,5 do 4,5 kg w dwa tygodnie

Dobrze się odżywiaj. Ciesz się życiem. Zrzucaj zbędne kilogramy.

Opracowana przez ekspertów z Kliniki Mayo.

Pracując z tysiącami pacjentów, ustaliliśmy, jakim podstawowym nawykom hołdują osoby utrzymujące prawidłową masę ciała, a jakim mające problemy z nadwagą. Tworząc Dietę Kliniki Mayo, sprowadziliśmy wyniki tych badań do pięciu prostych nawyków, których należy przestrzegać, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, oraz pięciu, z którymi powinno się zerwać, żeby uchronić się przed efektem jo-jo. Ponadto postaraliśmy się, żeby cały program był łatwy w realizacji, bo tylko taki ma szansę powodzenia.

Dieta Kliniki Mayo składa się z trzech części. Pierwsza pomaga rozpocząć program odchudzania, druga pozostać na właściwej drodze, a trzecia zapewnia wiedzę i narzędzia potrzebne, by na stałe utrzymać pożądaną masę ciała.

1 Zrzucaj kilogramy! to dwutygodniowy program szybkiego startu, opracowany tak, by pomóc ci zrzucić 2,5 do 4,5 kg w bezpieczny i zdrowy sposób.

2 Żyj lekko! to długofalowy program, podczas którego będziesz nadal chudnąć, teraz w tempie od pół do około jednego kilograma tygodniowo, do czasu, aż osiągniesz pożądaną masę ciała. Następnie dowiesz się, jak ją utrzymać przez resztę życia.

3 Dodatki to jadłospisy, przepisy kulinarne, wskazówki na temat przezwyciężania trudności i wiele innych przydatnych informacji, które pomogą ci realizować dietę.

Wraz z Dietą Kliniki Mayo otrzymujesz szansę na trwałą zmiane kształtu własnej sylwetki, poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie na całe życie.

Klinika Mayo była pierwszą i jest obecnie największą zintegrowaną i nienastawioną na zysk interdyscyplinarną placówką medyczną. Należą do niej lekarze wszystkich specjalności, korzystający ze wspólnych systemów i wyznający przekonanie, że najważniejsze są potrzeby pacjenta. W Klinice Mayo pracuje ponad 3600 lekarzy i naukowców oraz 50 000 pracowników pokrewnych zawodów. Jej siedziby znajdują w Rochester w stanie Minneapolis, Jacksonville w stanie Floryda i Scottsdale/Phoenix w Arizonie. W Klinice leczy się ponad 500 000 pacjentów rocznie.

W ciągu ponad 100 lat istnienia Klinika Mayo pomogła milionom ludzi z najrozmaitszych środowisk. Klinika współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, w większości wypadków nie wymaga skierowania od lekarza i świadczy usługi z rabatem milionom ludzi.

To nie jest dieta-cud. Wypróbowałeś ich już dość i wiesz, jakie dają rezultaty. Dieta Kliniki Mayo, korzystając z przetestowanych klinicznie metod, daje ci okazję dokonania prostych, przyjemnych zmian prowadzących do osiągnięcia pożądanej masy ciała, którą możesz utrzymać do końca życia. - Donald Hensrud, specjalista dietetyk Kliniki Mayo

Philip Hagen pełni funkcję zastępcy kierownika Zakładu Medycyny Prewencyjnej, Medycyny Pracy i Medycyny Kosmicznej Kliniki Mayo oraz Mayo Clinic EmbodyHealth, programu promocji zdrowia dla firm i organizacji. Jest profesorem nadzwyczajnym medycyny prewencyjnej w College of Medicine Mayo Clinic oraz krajowym ekspertem w dziedzinach zastosowania komputerów w opiece zdrowotnej oraz rozwoju telemedycyny w miejscu pracy.

Martha Millman zdobyła specjalizacje w dziedzinie medycyny wewnętrznej, medycyny prewencyjnej i zdrowia publicznego. Jest konsultantem Executive Health Program w Klinice Mayo oraz wykładowcą medycyny prewencyjnej w College of Medicine Mayo Clinic. Zajmjuje się głównie problematyką samoopieki i zapobiegania chorobom. Była redaktorem naczelnym ds. medycznych szóstego wydania Mayo Clinic Guide to Self-Care. Wchodzi również w skład zespołów poradni medycyny lotniczej i hiperbarycznej terapii tlenem w Klinice Mayo.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)