Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dieta Kliniki Mayo
praca zbiorowa, Mayo Clinic - various authors

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
Mayo Clinic Diet
ISBN:
978-83-7510-544-5
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-03-22
Liczba stron:
256
Format:
187x 232

Opis książki

Dieta opracowana przez specjalistów leczenia otyłości Kliniki Mayo

Dobrze się odżywiaj. Ciesz się życiem. Zrzucaj zbędne kilogramy.

Pracując z tysiącami pacjentów, ustaliliśmy, jakim podstawowym nawykom hołdują osoby utrzymujące prawidłową masę ciała, a jakim mające problemy z nadwagą. Tworząc Dietę Kliniki Mayo, sprowadziliśmy wyniki tych badań do pięciu prostych nawyków, których należy przestrzegać, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, oraz pięciu, z którymi powinno się zerwać, żeby uchronić się przed efektem jo-jo. Ponadto postaraliśmy się, żeby cały program był łatwy w realizacji, bo tylko taki ma szansę powodzenia.

Dieta Kliniki Mayo składa się z trzech części. Pierwsza pomaga rozpocząć program odchudzania, druga pozostać na właściwej drodze, a trzecia zapewnia wiedzę i narzędzia potrzebne, by na stałe utrzymać pożądaną masę ciała.

Zrzucaj kilogramy! to dwutygodniowy program szybkiego startu, opracowany tak, by pomóc ci zrzucić 2,5 do 4,5 kg w bezpieczny i zdrowy sposób.

Żyj lekko! to długofalowy program, podczas którego będziesz nadal chudnąć, teraz w tempie od pół do około jednego kilograma tygodniowo, do czasu, aż osiągniesz pożądaną masę ciała. Następnie dowiesz się, jak ją utrzymać przez resztę życia.

Dodatki to jadłospisy, przepisy kulinarne, wskazówki na temat przezwyciężania trudności i wiele innych przydatnych informacji, które pomogą ci realizować dietę.

Wraz z Dietą Kliniki Mayo otrzymujesz szansę na trwałą zmianę kształtu własnej sylwetki, poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie na całe życie.

Klinika Mayo była pierwszą i jest obecnie największą zintegrowaną i nienastawioną na zysk interdyscyplinarną placówką medyczną. Należą do niej lekarze wszystkich specjalności, korzystający ze wspólnych systemów i wyznający przekonanie, że najważniejsze są potrzeby pacjenta. W Klinice Mayo pracuje ponad 3600 lekarzy i naukowców oraz 50 000 pracowników pokrewnych zawodów. Jej siedziby znajdują w Rochester w stanie Minneapolis, Jacksonville w stanie Floryda i Scottsdale/Phoenix w Arizonie. W Klinice leczy się ponad 500 000 pacjentów rocznie.

Ostatnia dieta, jakiej będziesz potrzebować.

W ciągu ponad 100 lat istnienia Klinika Mayo pomogła milionom ludzi z najrozmaitszych środowisk. Klinika współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, w większości wypadków nie wymaga skierowania od lekarza i świadczy usługi z rabatem milionom ludzi.

To nie jest dieta-cud. Wypróbowałeś ich już dość i wiesz, jakie dają rezultaty. Dieta Kliniki Mayo, korzystając z przetestowanych klinicznie metod, daje ci okazję dokonania prostych, przyjemnych zmian prowadzących do osiągnięcia pożądanej masy ciała, którą możesz utrzymać do końca życia. - Donald Hensrud, specjalista dietetyk Kliniki Mayo

Dziennik jest ważnym uzupełnieniem książki Dieta Kliniki Mayo.

Kupując książki Kliniki Mayo pomagasz wspierać programy Kliniki Mayo, w tym edukację i badania medyczne.

Philip Hagen pełni funkcję zastępcy kierownika Zakładu Medycyny Prewencyjnej, Medycyny Pracy i Medycyny Kosmicznej Kliniki Mayo oraz Mayo Clinic EmbodyHealth, programu promocji zdrowia dla firm i organizacji. Jest profesorem nadzwyczajnym medycyny prewencyjnej w College of Medicine Mayo Clinic oraz krajowym ekspertem w dziedzinach zastosowania komputerów w opiece zdrowotnej oraz rozwoju telemedycyny w miejscu pracy.

Martha Millman zdobyła specjalizacje w dziedzinie medycyny wewnętrznej, medycyny prewencyjnej i zdrowia publicznego. Jest konsultantem Executive Health Program w Klinice Mayo oraz wykładowcą medycyny prewencyjnej w College of Medicine Mayo Clinic. Zajmjuje się głównie problematyką samoopieki i zapobiegania chorobom. Była redaktorem naczelnym ds. medycznych szóstego wydania Mayo Clinic Guide to Self-Care. Wchodzi również w skład zespołów poradni medycyny lotniczej i hiperbarycznej terapii tlenem w Klinice Mayo.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)