Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zasady negocjacji
Roy J. Lewicki, David M. Saunders, Bruce Barry, John W. Minton

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Marian Baranowski
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Essentials of Negotiation, 4th edition
ISBN:
978-83-7510-455-4
Wydanie:
4 (2012)
Data premiery tego wydania:
2011-02-22
Liczba stron:
408
Format:
150 x 225

Opis książki

Skondensowana wiedza na temat sztuki negocjacji

 

Wszyscy ciągle negocjujemy. Dzieci negocjują w sprawie wyboru programu telewizyjnego, biznesmeni uzgadniają warunki zakupu materiałów i sprzedaży swoich produktów. Prawnicy szukają sposobu rozwiązania sporu, zanim przekażą sprawę do sądu. Państwa negocjują warunki zniesienia ograniczeń wolnego handlu. Negocjacje nie są procesem zarezerwowanym tylko dla wybitnych dyplomatów, szefów sprzedaży czy gorliwych rzeczników organizacji pracowniczych. A struktura i proces negocjacji są z reguły takie same, niezależnie od poziomu, na jakim prowadzi się rozmowy.

Zasady negocjacji bardzo szczegółowo przedstawiają najważniejsze zagadnienia z teorii psychologii negocjacji oraz procesy prowadzące do rozwiązania konfliktów interpersonalnych i międzygrupowych. To znakomity, zwięzły i przystępny materiał szkoleniowy, który można wykorzystać w programie studiów, seminariów i specjalistycznych kursów.

Sięgnij po tę książkę, a dowiesz się, dlaczego twoja ostatnia dyskusja z szefem na temat podwyżki zakończyła się fiaskiem.

Roy J. Lewicki bada i naucza na tematy związane z negocjacjami już od ponad 40 lat. Jest autorem i redaktorem ok. 30 książek opisujących negocjacje, rozwój zaufania i procesy zarządzania konfliktami.
David M. Saunders przewodzi wydziałowi zarządzania na Queen's University w Ontario w Kanadzie. Współtworzył kilka książek i artykułów na temat negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Oprócz tego otrzymał prestiżową nagrodę jako nauczyciel i współpracował nad rozwojem McGill Negotiation Simulator, czyli komputerowej, interaktywnej symulacji sytuacji negocjacyjnych.
Bruce Barry jest profesorem nadzwyczajnym zarządzania i socjologii na Vanderbilt University oraz dyrektorem studiów doktoranckich w Owen Graduate School of Management. Wyniki jego badań dotyczących negocjacji, wywierania wpływu, władzy i sprawiedliwości  publikowane są w wielu znaczących czasopismach naukowych i opracowaniach. W latach 2002–2003 był przewodniczącym International Association of Conflict Management, stowarzyszenia skupiającego pracowników naukowych, dydaktycznych i praktyków specjalizujących się w dziedzinie konfliktów, rozwiązywania sporów i negocjacji.

Źródło zdjęcia: news.vanderbilt.edu

John W. Minton jest prezesem zarządu Havatar Associates, Inc., firmy zajmującej się zarządzaniem, konsultingiem, szkoleniami i rekrutacją, która świadczy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadził zajęcia na wydziałach biznesu Appalachian State University i Pfeiffer University. Obecnie jest profesorem kontraktowym na Gardner-Webb University oraz społecznie pełni funkcję mediatora i arbitra.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)