Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Zasady negocjacji
Roy J. Lewicki, David M. Saunders, Bruce Barry, John W. Minton

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Marian Baranowski
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Essentials of Negotiation, 6th edition
ISBN:
978-83-8062-326-2
Wydanie:
5 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-09-25
Liczba stron:
536
Format:
150x225

Opis książki

Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie

Negocjacje nie są procesem zarezerwowanym dla dyplomatów, ważnych biznesmenów czy prawników. Wszyscy ciągle negocjujemy: podwyżkę w pracy, zakup samochodu bądź domu, codzienne sprawy i decyzje ze współmałżonkiem czy dziećmi. A struktura i proces negocjacji są z reguły takie same, niezależnie od poziomu, na jakim prowadzi się rozmowy.

Nowe wydanie Zasad negocjacji przedstawia najważniejsze koncepcje i teorie psychologiczne dotyczące tego procesu, uwzględniające wyniki najnowszych badań w tym zakresie, oraz powiązane z nim kwestie: władzy, wywierania wpływu i zarządzania konfliktem. W naszym coraz bardziej zglobalizowanym świecie autorzy poświęcają też dużo uwagi negocjacjom międzynarodowym i międzykulturowym (co naprawdę oznacza „tak” u Japończyka i jak prowadzą rozmowy Chińczycy) oraz etyce negocjacji (czy i kiedy można stosować nieszczere strategie).

To wyczerpujący, praktyczny poradnik, który można wykorzystać zarówno w realnym życiu, jak i w programie studiów i specjalistycznych kursów.

Roy J. Lewicki bada i naucza na tematy związane z negocjacjami już od ponad 40 lat. Jest autorem i redaktorem ok. 30 książek opisujących negocjacje, rozwój zaufania i procesy zarządzania konfliktami.
David M. Saunders przewodzi wydziałowi zarządzania na Queen's University w Ontario w Kanadzie. Współtworzył kilka książek i artykułów na temat negocjacji i rozwiązywania konfliktów. Oprócz tego otrzymał prestiżową nagrodę jako nauczyciel i współpracował nad rozwojem McGill Negotiation Simulator, czyli komputerowej, interaktywnej symulacji sytuacji negocjacyjnych.
Bruce Barry jest profesorem nadzwyczajnym zarządzania i socjologii na Vanderbilt University oraz dyrektorem studiów doktoranckich w Owen Graduate School of Management. Wyniki jego badań dotyczących negocjacji, wywierania wpływu, władzy i sprawiedliwości  publikowane są w wielu znaczących czasopismach naukowych i opracowaniach. W latach 2002–2003 był przewodniczącym International Association of Conflict Management, stowarzyszenia skupiającego pracowników naukowych, dydaktycznych i praktyków specjalizujących się w dziedzinie konfliktów, rozwiązywania sporów i negocjacji.

Źródło zdjęcia: news.vanderbilt.edu

John W. Minton jest prezesem zarządu Havatar Associates, Inc., firmy zajmującej się zarządzaniem, konsultingiem, szkoleniami i rekrutacją, która świadczy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadził zajęcia na wydziałach biznesu Appalachian State University i Pfeiffer University. Obecnie jest profesorem kontraktowym na Gardner-Webb University oraz społecznie pełni funkcję mediatora i arbitra.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)