Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Nowa dieta Atkinsa
Jeff S. Volek, Eric C. Westman, Stephen D. Phinney

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Przekład:
Joanna Majdecka
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
THE NEW ATKINS FOR A NEW YOU
ISBN:
978-83-7510-625-1
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-04-05
Liczba stron:
400
Format:
150 x 225

Opis książki

Nowa dieta Atkinsa oparta jest na wynikach ponad 50 badań naukowych wspierających niskowęglowodanowy sposób odżywiania się

Rewolucyjna dieta Atkinsa w nowej odsłonie

Popularna wśród hollywoodzkich gwiazd

Najsmaczniejszy przepis na odchudzanie

Dieta Atkinsa nie jest zwykłym programem żywieniowym, lecz przede wszystkim przepisem na zdrowy styl  życia. Umożliwia nie tylko szybką utratę zbędnych kilogramów, ale także trwałe zachowanie nowej sylwetki. Poparta badaniami naukowymi pozwala również poprawić główne parametry zdrowia: stężenie cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi oraz ciśnienie tętnicze.

Nowa dieta Atkinsa jest:

  • skuteczna - pozwala schudnąć i trwale utrzymać prawidłową masę ciała,
  • zdrowa - dostarcza niezbędnych składników odżywczych i wspiera organizm m.in. w walce z cukrzycą,
  • łatwa w zastosowaniu - bez trudu można przestrzegać jej zasad nie tylko w domu, lecz także w podróży, na wakacjach czy w restauracji oraz dopasować ją do indywidualnych potrzeb.
Jeff S. Volek to dietetyk i profesor departamentu Human Sciences na Uniwersytecie Stanowym Ohio. Opublikował ponad 270 artykułów, w których badał zdrowie i zachowanie organizmów poddanych diecie niskowęglowodanowej, a także inne suplementy diety. Napisał przełomowe prace na temat wpływu kreatyny, karnityny i białka serwatkowego.
Eric C. Westman to profesor medycyny, dyrektor Duke Lifestyle Medicine Clinic i dyrektor medyczny Duke Center for Smoking Cessation. Ma certyfikaty w dziedzinie chorób wewnętrznych i leczenia otyłości, posiada też magisterium z badań klinicznych. Opublikował ponad 90 artykułów na temat cukrzycy, uzależnienia od tytoniu i relacji między stylem życia a otyłością. Jest prezesem American Society of Bariatric Physicians.
Stephen D. Phinney jest lekarzem i badaczem. Spędził ponad 35 lat na badaniu diet, ćwiczeń, kwasów tłuszczowych i stanów zapalnych. Pracował jako wykładowca na uczelniach w Vermont, Minnesocie i Kaliforni. Opublikował ponad 70 artykułów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)